Sherbime

Qindra konsumatorë të kënaqur

 • Sevice

  Seviceh

  7days, 24hours shërbimit
 • Shërbimi OEM

  OEM Shërbimi h

  Logo & Mold Projektimi
 • transport

  Transporth

  Nga deti dhe nga ajri janë Mostër alternative do të dërgohen me produkte ajrore Pajisur do të transportohen brenda 7 diteve

Rreth nesh

Tekst për kompaninë tonë

 • dfbdf
 • ekip

Punuar që nga viti 1998

Xuzhou Menbank Packaging Material CO., LTD është një kompani ndërkombëtare tregtare që e specializuar në enë qelqi për 10 vjet. Ne kemi tonat fabrikë qelqi Jar  cila është e vendosur në qytetin e Xuzhou, Jiangsu Province, China. Xuzhou është një nga më të famshme dhe më të madhe bazë prodhuese kavanoz qelqi në botë dhe vizita juaj që këtu do të jenë të mirëpritur ngrohtësisht!

Ne jemi të besuar

klientët tanë të rregullt

Çfarë Shërbimi Menbank mund të ofrohen?

Custom Design
Logo Shtypi
Skema Paketimi
zgjidhje gjithnjë e më shumë relative


WhatsApp Online Chat !