услуги

Стотици задоволни клиенти

 • зедницата

  Seviceh

  7days, 24hours услуги
 • OEM услуга

  OEM услуга h

  Користење на логото и Мувла Дизајн
 • транспорт

  Transporth

  Од страна на морето и со воздух се алтернативни Пример ќе бидат испратени од страна на воздух Порибено производи ќе биде предаден во рамките 7days

за нас

Текст за нашата компанија

 • dfbdf
 • тим

РАБОТНИ од 1998 година

Xuzhou Menbank материјал за пакување CO., LTD е интернационална трговска компанија која специјализирани во чаша сад за 10 години. Ние имаме свои стаклена тегла фабрика  која се наоѓа во градот Xuzhou, Jiangsu провинција, Кина. Xuzhou е еден од најпознатите и најголемите производствена база стаклена тегла во светот и вашата посета тука ќе биде поздравен!

Ние сме доверлив

Нашите редовни клиенти

Што Даватели на Menbank може да се понуди?

Прилагодено дизајн
на логото печатење
шема Пакување
повеќе и повеќе во однос решение


WhatsApp Online Chat !